Mergytė Zuikytė

79,99 €

Pristatau jums zuikių gerbėją, gal net ir pačią truputį zuikutę! Visuomet pasiruošusi žaisti, ji mielai atsidurtų smalsiose rankytėse. Ši suknutė ir zuikiška kepurė jai labai patinka, bet jeigu kiltų ūpas – galima ir perrengti, užmigdyti, o vėl pabudus, kartu leistis į zuikių (ir ne tik) pažinimo nuotykius! Lėlytės ūgis – tik trečdalis metro, o džiaugsmui išmatuoti – skalės nepakanka...

ĮSIDEMĖTINA, kad manęs negalima skalbti skalbimo mašinomis. Galima prausti rankomis vėsiu vandeniu. Manęs negalima plauti karštu vandeniu ar šukuoti karštais įrenginiais. Taip pat po prausimosi man gali tekti vėl pasidažyti žandukus! Taigi su dukryte parausvinkite mano žandukus paprasčiausiais skaistalais :)!

Kiekis
Ši lėlytė bus gaminama individualiai Jums. Lėlytė gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Dėl visų pakitimu su Jumis susisieksime el. paštu arba telefonu. Lėlytės gamyba užtruktų apie 30 d. (Tačiau kiekvienu atveju būtų suderinta atskirai)

000038

Charakteristikos

Dydis/Ūgis
28-32 cm.
Plaukų spalva
Šviesūs
Plaukų ilgis
25 cm.
Kūnelio audinio sudėtis
Medvilnė
Kūnelio užpildas
Tuščiaviduris pluoštas (angl. Hollowfibre)
Drabužėlių sudėtis
Medvilnė
Pėdkelnių sudėtis
Medvilnė, elastanas
Batukų sudėtis
Medvilnė, plastikas
Žaisliuko sudėtis
Medvilnė, poliesteris (Užpildas - poliesteris)
Drabužėlių tipas
Galima nurengti
Rankų lankstumas
Lanksčios

Specifinė nuoroda

Mergytė Zuikytė

Pristatau jums zuikių gerbėją, gal net ir pačią truputį zuikutę! Visuomet pasiruošusi žaisti, ji mielai atsidurtų smalsiose rankytėse. Ši suknutė ir zuikiška kepurė jai labai patinka, bet jeigu kiltų ūpas – galima ir perrengti, užmigdyti, o vėl pabudus, kartu leistis į zuikių (ir ne tik) pažinimo nuotykius!

Lėlytės ūgis – tik trečdalis metro, o džiaugsmui išmatuoti – skalės nepakanka...