Lėlytė "Balta"

85,00 €

Jauki ir šilta, tarsi pagaminta mamos rankomis – štai tokia mūsų nuostabioji rankų darbo lėlė „BALTA“, kurią norisi glausti prie širdies ar miegoti kartu su ja. Vaikams ši mažoji draugė praskaidrins nuotaiką net ir lietingiausią dieną – iš jos ilgų plaukų galima pinti kasas, kūrybingas šukuosenas susegti mielu segtuku. Rankų darbo lėlė aprengta puošniais rūbeliais – nertu megztuku, pūstu sijonėliu, karoliukais dekoruotais bateliais, kurie lėlytei suteikia išskirtinio žavesio. Lėlės rūbelius nesudėtinga prižiūrėti, net ir vaikui juos sutepus. Lėlė pagaminta iš natūralių ir aplinkai draugiškų medžiagų, todėl yra visiškai saugi jūsų vaikui. Lėlė „BALTA“ – nuoširdi ir šiluma spinduliuojanti vaiko kambario puošmena ir puiki draugė, kurios jis nenorės paleisti iš rankų.

ĮSIDEMĖTINA, kad manęs negalima skalbti skalbimo mašinomis. Galima prausti rankomis vėsiu vandeniu. Manęs negalima plauti karštu vandeniu ar šukuoti karštais įrenginiais. Taip pat po prausimosi man gali tekti vėl pasidažyti žandukus! Taigi su dukryte parausvinkite mano žandukus paprasčiausiais skaistalais :)!

Kiekis
Ši lėlytė bus gaminama individualiai Jums. Lėlytė gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Dėl visų pakitimu su Jumis susisieksime el. paštu arba telefonu. Lėlytė gimsta per 5-10 dienas.

000036

Charakteristikos

Dydis/Ūgis
28-32 cm.
Plaukų spalva
Šviesūs
Plaukų ilgis
25 cm.
Kūnelio audinio sudėtis
Medvilnė
Kūnelio užpildas
Tuščiaviduris pluoštas (angl. Hollowfibre)
Drabužėlių sudėtis
Medvilnė, poliesteris.
Pėdkelnių sudėtis
Medvilnė, elastanas
Batukų sudėtis
Sintetinis pluoštas
Dekoracijų sudėtis
Sintetinis pluoštas
Drabužėlių tipas
Galima nurengti
Rankų lankstumas
Lanksčios

Specifinė nuoroda