Jaunavedžių porelė

150,00 €

Net ir didžiausia gyvenimo šventė susideda iš mažų smulkmenų, kurios vestuvių puotai padeda sukurti nepamirštamą atmosferą. Jaunavedžiams, ieškantiems unikalių puošmenų, siūlome šiluma ir jaukumu alsuojančias rankų darbo lėles – dekoracijas, originaliai papuošiančias proginį vaišių stalą ir ne tik. Vėliau romantiškosios lėlės taps žavia jaunųjų būsto interjero dalimi ir visada primins apie nuostabiausią dieną jų gyvenime. Šios dekoracijos – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina natūralumą ir paprastumą, pirmenybę teikia išskirtiniams rankų darbo papuošimams. Lėlės jaunavedžių pageidavimu gali būti pagamintos pagal jų individualius poreikius, todėl tai vienetinė puošmena, kurios niekur kitur nerasite. Dekoracijų gamyboje naudojamos tik itin kokybiškos ir natūralios medžiagos, todėl tai ilgaamžė puošmena, kuri gali būti perduodama iš kartos į kartą. Mielos jaunavedžių lėlės – išskirtinė vestuvių dekoracija, dvelkiantis šiluma ir meile.

ĮSIDEMĖTINA, lėlyčių negalima skalbti skalbimo mašinomis. Galima prausti rankomis vėsiu vandeniu. Rankų darbo lėlyčių negalima plauti karštu vandeniu ar šukuoti karštais įrenginiais.

Kiekis
Ši porelė bus gaminama individualiai Jums. Lėlytė gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Dėl visų pakitimu su Jumis susisieksime el. paštu arba telefonu. Lėlytės gimsta per 5-10 dienas.

000034

Charakteristikos

Dydis/Ūgis
28-32 cm.
Plaukų spalva
Rudi
Plaukų ilgis
5-25 cm.
Kūnelio audinio sudėtis
Medvilnė
Kūnelio užpildas
Tuščiaviduris pluoštas (angl. Hollowfibre)
Drabužėlių sudėtis
Medvilnė, poliesteris.
Drabužėlių tipas
Negalima nurengti
Rankų lankstumas
Lanksčios

Specifinė nuoroda