Apie lėlytes

Kam skirtos lėlytės?

Sveiki! Dėkoju, kad apsilankėte mano Namų dirbtuvėlėse doll.lt, kuriose gaminu malonias, puošnias, išmylėtas, išglostytas ir išlepintas rankų darbo lėlytes, kurios Jums gali tapti puikia interjero detale namuose, grožio salone ar vaikų parduotuvės puošmena. Lėlytę tikrai pamils ir Jūsų mažosios nuostabiosios namų princesės – dukrytės. Jos galės ne tik grožėtis lėlyte, pastatyta lentynoje, bet ir žaisti su ja. Beje, lėlytės gali būti ne tik mergaitės, bet ir berniukai, tad kodėl gi su jomis nepažaidus berniukams? Be abejonės, šios lėlytės yra puiki alternatyva kitokiai dovanai! Jas tinka dovanoti:

  • gimtadienio
  • krikštynų
  • vestuvių
  • mergvakario
  • ir kt. progomis
  • Galiu pagaminti individualių ar visos šeimos lėlyčių pagal Jūsų ar šeimos nuotrauką arba kitokiu būdu pateiktą pavyzdį.

Lėyčių ypatybės

Šios modernios skudurinės lėlytės gali būti nurengiamos arba ne: jei Jums ši detalė svarbi, atkreipkite dėmesį į konkrečios lėlytės aprašymą. Dažniausiai mažųjų gražuolių ūgis yra 30–32 cm., tačiau, esant poreikiui, sukursiu Jums aukštesnę ar žemesnę!

Lėlės gaminamos iš kokybiško europietiško audinio – dažniausiai medvilnės, lino. Megztiems drabužėliams (kepuraitėms, megztukams, pirštinaitėms ir pan.) naudoju vaikišką akrilą arba vilną. Dekoratyvinės puošmenos ir batukai gali būti pagaminti iš sintetinio pluošto arba vilnos. Pėdkelnyčių sudėtis – elastanas ir medvilnė. Lėlyčių kūnelius siuvu iš medvilnės arba švelnaus specialaus lėlyčių audinio, kurio sudėtis yra poliesteris. Kūnelis prikimštas tuščiavidurio pluošto (angl. Hollowfibre), todėl lėlytės neturi celiulito :)

Modernios skudurinės lėlytės

interjerines lelytes

Lėlyčių gamyba

Mano mylimos lėlytės, kuriomis noriu Jus pradžiuginti, išskirtinės ne tik tuo, kad yra nurengiamos ir gali pasipuošti kitokio stiliaus drabužėliais, bet ir tuo, kad jų galvytės yra visiškai padengtos plaukučiais: numovus kepurytę nebus jokio siurptizo – „plikės“ ant lėlytės pakaušio! Plaukučius galima šukuoti, vadinasi, namuose lakstanti gražuolė galės ramiai prisėsti ir supinti kasą naujai savo draugei, o Jūs tuo metu galėsite išgerti kavos ar arbatos ir užkąsti šokolado :)

Visi lėlytės dekorai – žaisliukai, dėžutės, rankinės, segės – nėra prisiūti ar kaip kitaip prie jos pritvirtinti. Dėžutes ar rankines gausite atidaromas, jose galėsite laikyti mažas puošmenas. O lėlyčių draugai – žaisliukai – galės būti keičiami. Plaukų aksesuarai puikiai papuoš Jūsų dukrytės plaukus.

Lėlyčių rankytės lankstosi, viduje turi metalinę detalę. Jei pageidaujate gauti lėlytę be papildomų detalių viduje, nesidrovėdami mane apie tai informuokite ir lėlę Jums pagaminsiu be papildomų priedų :)

Visas lėlytes pakuoju į baltą ar natūralios kartono spalvos dėžutes. Pakuotė puošni, tinkama dovanoti.

ĮSIDEMĖTINA, kad lėlyčių negalima skalbti skalbimo mašinomis. Galima prausti rankomis vėsiu vandeniu (jei drabužėliai nurengiami). Jei lėlytė su pritvirtintais drabužėliais, galimas tik sausas valymas. Lėlyčių negalima plauti karštu vandeniu ar šukuoti karštais įrenginiais. Taip pat po prausimosi lėlytei teks vėl pasidažyti žandukus! Taigi su dukryte parausvinkite lėlės žandukus paprasčiausiais skaistalais:)!

Individualūs užsakymai

Kadangi šias rankų darbo lėlytes siuvu vienetines, antrą kartą identiškos pagaminti, ko gero, nebepavyks. Jūs gausite beveik tokią pačią lėlytę, tačiau detalės gali skirtis. Dėl visų galimų pakitimų informuosiu el. paštu arba telefonu. Lėlytė gimsta maždaug per 5–10 d. d.

Atsiliepimai

Nuostabiai! kaip gražu, jauku, miela, šilta, draugiška :)

Asta M.

Ačiū auksrankei kūrėjai, kuri kuria tokio nuostabaus grožio lėles. Auksaplaukė tapo geriausia dukros drauge!

Ana G.

Va kaip mylim dovanų gautą lėlytę! Ačiū už nuostabią dovaną! :)

Vilma K.